Goście

16 grudnia 2021

O oszczędzaniu i inwestowaniu z Santanderem

Jak co roku na lekcjach podstaw przedsiębiorczości w klasach trzecich mieliśmy zaszczyt gościć panią Marię Żołędziewską, przedstawiciela Banku Santander S.A, Oddział w Kościanie.

09 listopada 2021

Listopadowa lekcja poetycka

„Jeśli celem mojej poezji jest osiągnięcie czegokolwiek, to ma ona chronić ludzi przed ograniczeniem ich postrzegania i czucia.” - Jerry Hopkins

11 października 2021

Wykład z atomistyki

We wtorek, 5 października br., klasy 3A, 3a1 i 2b wzięły udział w wykładzie absolwenta naszej szkoły - pana Tomasza Hanuska, pracującego w Narodowym Centrum Badań Jądrowych w Warszawie.

19 lutego 2020

„PRZYJACIEL SZKOŁY” Z NIEMIEC Z WIZYTĄ W KOLBERGU

Pan Klaus Hagemann, któremu w 2014 roku przyznano zaszczytny tytuł „przyjaciela szkoły, spotkał się z uczniami klas 2c i 2f w ostatni poniedziałek.

7 stycznia 2020

Dawid Kowalkowski opowiadał o prawie kosmicznym

Absolwent KOLBERGA z 2013 roku prezentował licealistom zasady funkcjonowania Europejskiej Agencji Kosmicznej w Paryżu

18 listopada 2019

Aleksander Doba, czyli NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE

Burza oklasków przywitała w auli dzisiejszego gościa Aleksandra Dobę, znanego na całym świecie podróżnika i kajakarza o typowo „podróżniczo – żeglarskim” wyglądzie.

01 kwietnia 2019

HANNA SUCHOCKA NASZYM GOŚCIEM

Pierwsza kobieta – premier, minister sprawiedliwości i prokurator generalny, ambasador RP przy Watykanie, posłanka na sejm, prawnik, wykładowca akademicki, doktor honoris causa kilku zagranicznych uniwersytetów,