Aktualności biblioteki

14 września 2021

Kolejna edycja Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych #PanTadeusz

Centrum Doskonalenia Nauczycieli - Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Lesznie informują o kolejnej edycji Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych #PanTadeusz, którego organizatorem jest Zarząd Województwa Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu.

3 września 2021

Już dziś odwiedź bibliotekę szkolną on-line

Odwiedź bibliotekę on line!

08 czerwca 2021

Książka na wakacje

„Czytanie jest magiczne. Otwieram książkę i znikam na kilka godzin. Jakbym nie istniała.”

08 kwietnia 2021

Uwaga Maturzyści

Komunikat biblioteki szkolnej

23 lutego 2021

Konkurs na ekslibris biblioteki szkolnej rozstrzygnięty

Konkurs na ekslibris, ogłoszony w ramach obchodów Święta Patrona naszej szkoły, Oskara Kolberga, rozstrzygnięty.

04 lutego 2021

Święto Patrona. Konkurs na exlibris biblioteki szkolnej

W lutym tradycyjnie obchodzimy Święto Patrona naszej szkoły - Oskara Kolberga. Dla uczczenia obchodów Święta Patrona biblioteka szkolna ogłasza konkurs

17 grudnia 2020

Kolberg pomaga!

Dziękujemy wszystkim, którzy nie zapomnieli o tradycji organizowanych corocznie przez bibliotekę szkolną zbiórek darów dla potrzebujących dzieci i osób starszych pod hasłem „Nikt z nas nie żyje tylko dla siebie”.