19 czerwca 2018

Zastępstwa, środa 20 czerwca 2018

Grupa uczniów z klas: 1d, 2e i 2g przebywa pod opieką prof. R. Tomczak, prof. D. Motały i prof. R. Padurka na wycieczce w Świeradowie Zdroju, Pradze i Dreźnie. Licealiści, z kl. 1d którzy nie biorą udziału w wyprawie, odbywają zajęcia zgodnie ze stałym planem. Licealiści, z kl. 2e którzy nie biorą udziału w wyprawie, odbywają zajęcia zgodnie z planem kl. 2g (razem z uczniami, którzy nie wyjeżdżają). Trwa wizyta w Polsce uczniów z partnerskiej szkoły w Izraelu - opieka nad wymianą: prof. U. Iwaszczuk, prof. A. Rogalla. W szkole obchodzony jest DZIEŃ Z ADAMEM TOMASZEWSKIM - 1,2 lekcja - zgodnie ze stałym planem, od 3 lekcji - TURNIEJ KLAS Z OKAZJI OBCHODÓW ROKU ADAMA TOMASZEWSKIEGO (około godz. 12.30 - podsumowanie rozgrywek, licealiści zwolnieni z pozostałych zajęć dydaktycznych). Od godz. 12.30 odbywa się na boisku SZKOLNY MUNDIAL.

18 czerwca 2018

Zastępstwa, wtorek 19 czerwca 2018

Grupa uczniów z klas: 1d, 2e i 2g przebywa pod opieką prof. R. Tomczak, prof. D. Motały i prof. R. Padurka na wycieczce w Świeradowie Zdroju, Pradze i Dreźnie. Licealiści, z kl. 1d którzy nie biorą udziału w wyprawie, odbywają zajęcia zgodnie ze stałym planem. Licealiści, z kl. 2e którzy nie biorą udziału w wyprawie, odbywają zajęcia zgodnie z planem kl. 2g (razem z uczniami, którzy nie wyjeżdżają). Spotkania z Panem Maciejem Szymczakiem - Komendantem Straży Miejskiej w Kościanie: - 2 lekcja - sala nr 66 - kl. 1e, kl. 2c; - 3 lekcja - sala nr 66 - kl. 1b, kl. 2f. Trwa wizyta w Polsce uczniów z partnerskiej szkoły w Izraelu - opieka nad wymianą: prof. U. Iwaszczuk, prof. A. Rogalla. Grupa uczniów z kl. 1f i 2d pod opieką: prof. J. Grupińskiego i ks. J. Roszkowskiego wyrusza na wyprawę rowerową po powiecie kościańskim. Pozostali uczniowie odbywają zajęcia zgodnie ze stałym planem.

15 czerwca 2018

Zastępstwa, poniedziałek 18 czerwca 2018

Grupa uczniów z klas: 1d, 2e i 2g przebywa pod opieką prof. R. Tomczak, prof. D. Motały i prof. R. Padurka na wycieczce w Świeradowie Zdroju, Pradze i Dreznie. Licealiści, z kl. 1d którzy nie biorą udziału w wyprawie, odbywają zajęcia zgodnie ze stałym planem. Licealiści, z kl. 2e którzy nie biorą udziału w wyprawie, odbywają zajęcia zgodnie z planem kl. 2g (razem z uczniami, którzy nie wyjeżdżają). Spotkania z Panem Maciejem Szymczakiem - Komendantem Straży Miejskiej w Kościanie: - 2 lekcja - sala nr 66 - kl. 1c, kl. 2a; - 3 lekcja - sala nr 66 - kl. 1a, kl. 1g. Rozpoczyna się wizyta w Polsce uczniów z partnerskiej szkoły w Izraelu - opieka nad wymianą: prof. U. Iwaszczuk, prof. A. Rogalla.

14 czerwca 2018

Zastępstwa, piątek 15 czerwca 2018

Od 3 lekcji w auli szkoły odbywa się II Turniej E-sportowej Ligi Kolberga w League of Legends

13 czerwca 2018

Zastępstwa, czwartek 14 czerwca 2018

Uczniowie klasy 2b przebywają pod opieką prof. A. Kwaśniewskiej i prof. R. Padurka na wycieczce w Świeradowie Zdroju, Pradze i Dreznie. Licealiści, z kl. 2b którzy nie biorą udziału w wyprawie, odbywają zajęcia z kl. 2a. UCZNIOWIE KLASY 1F - podczas 1 lekcji - chemia - sala nr 82, od 2-4 lekcji uczniowie przebywają na zajęciach w Sądzie Rejonowym w Kościanie (opieka: prof. M. Kułakowska). Podczas 2-3 lekcji uczniowie klas: 1a, 1c, 1d uczestniczą w KOK w spotkaniu organizowanym przez Komendę Powiatową Policji pt. "Twoje bezpieczeństwo. Nasza sprawa". Opieka: - klasa 1a - prof. J. Bartkowiak; - klasa 1c - prof. P. Maluśki (2 lekcja); prof. M. Skrzypczak (3 lekcja); - klasa 1d - prof. R. Tomczak (2 lekcja); prof. M. Bosy (3 lekcja).

12 czerwca 2018

Zastępstwa, środa 13 czerwca 2018

Uczniowie klasy 2b przebywają pod opieką prof. A. Kwaśniewskiej i prof. R. Padurka na wycieczce w Świeradowie Zdroju, Pradze i Dreznie. Licealiści, z kl. 2b którzy nie biorą udziału w wyprawie, odbywają zajęcia z kl. 2a. Grupa uczniów kl. 1c wyrusza pod opieką prof. D. Kinala i prof. P. Maluśkiego na wyprawę rowerową, pozostali uczniowie odbywają zajęcia zgodnie ze stałym planem.

11 czerwca 2018

Zastępstwa, wtorek 12 czerwca 2018

Uczniowie klasy 2b przebywają pod opieką prof. A. Kwaśniewskiej i prof. R. Padurka na wycieczce w Świeradowie Zdroju, Pradze i Dreznie. Licealiści, z kl. 2b którzy nie biorą udziału w wyprawie, odbywają zajęcia z kl. 2a. Grupa uczniów z kl. 2f pod opieką prof. K. Różczki wyrusza na zajęcia warsztatowe na Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej w UAM w Poznaniu.