Życzenia świąteczne i film z jubileuszu 100-lecia

Dodano 20 grudnia 2023
Życzenia świąteczne i film z jubileuszu 100-lecia

„W najcudowniejsze rzeczy trzeba wierzyć, żeby móc je zobaczyć. W latające renifery i anioły. W pokój na ziemi, dobrą wolę, nadzieję i radość. One są prawdziwe, ponieważ ich istnienie można sobie wyobrazić. Boże Narodzenie to nie jest data w kalendarzu, to jest stan świadomości.”

Robert Fulghum

Zbliżające się Święta to niezwykle istotny czas, pełen zadumy oraz nadziei. Naszym Pracownikom, Uczniom, Waszym Rodzinom, Absolwentom i Przyjaciołom szkoły życzymy kojących, przeżytych w zgodzie ze światem i z sobą samym, pełnych radości i miłości świąt Bożego Narodzenia. Niech to, co kryją w sobie święta Bożego Narodzenia - spokó￳j, nadzieja i ciepło ludzkich serc, towarzyszy Pań￱stwu r￳ównież przez cały Nowy Rok. A kolejny rok niech przyniesie odrobinę szczęścia, któ￳ra sprawi, że wszystkie podjęte działania zakoń￱czą się sukcesem.

Dyrekcja I LO im. Oskara Kolberga w Kościanie

W ten świąteczny czas, pełen refleksji zachęcamy Państwa do obejrzenia filmu z Koncertu Jubleuszowego z okazji 100-lecia pierwszej matury w naszym Liceum.

Olimpiada Zdrowia PCK
29 kwietnia 2024