Zapisy na obiady i płatności

Dodano 10 października 2023
Zapisy na obiady i płatności

Rodzice, uczniów korzystających z obiadów szkolnych przed dokonaniem wpłaty za posiłki na konto są zobowiązani do wcześniejszego zgłoszenia dziecka telefonicznie (65 512 04 04 wew. 46) lub bezpośrednio w sekretariacie szkolnym.

Zapisy i odpłatność na jednorazowe posiłki obiadowe przyjmowane są w czwartki i piątki poprzedzający kolejny tydzień w sekretariacie szkolnym.

Uczniowie, którzy korzystają z obiadów cały miesiąc zobowiązani są do zgłoszenia kontynuacji w ostatnim tygodniu miesiąca poprzedzającego.

Za obiady można płacić w sekretariacie szkolnym lub przelewem na konto BS nr 87 8666 0004 0101 3434 2000 0001

W tytule przelewu należy wpisać (imię i nazwisko dziecka, klasa, dni w miesiącu, kiedy uczeń korzysta z obiadu lub opłata miesięczna),

Wpłaty dokonywane na rachunek bankowy powinny dotyczyć tylko bieżącego miesiąca.

Wpłaty na poczet kolejnego miesiąca można dokonywać tylko gotówką w sekretariacie szkolnym.

Prosimy o terminowe wpłaty za obiady.

Brak terminowej wpłaty skutkować będzie nieotrzymaniem posiłku do dnia uregulowania należności.

Menu Obiadowe
22 kwietnia 2024