Wykłady z cyklu SEKRETY FIZYKI

Dodano 19 kwietnia 2016
Wykłady z cyklu SEKRETY FIZYKI

8 kwietnia uczniowie klasy 2b zakończyli udział w cyklu wykładów, pt. „Sekrety fizyki” na Wydziale Fizyki Technicznej Politechniki Poznańskiej. Klasa brała udział w czterech takich spotkaniach o interesującej tematyce. Dowiedzieliśmy się ” jak podglądać atomy”, ciekawostek o teleportacji oraz „poznaliśmy moc kiszonego ogórka”. Zaciekawieni uczniowie po każdym wykładzie dyskutowali oraz wymieniali się spostrzeżeniami. Wyjazdy odbywały się pod opieką Pani Profesor Barbary Grzelki oraz Pana Krzysztofa Przybylskiego ( rodzica jednej z uczennic). Cała klasa pragnie bardzo serdecznie podziękować Pani Profesor Barbarze Grzelce za organizację wyjazdów i wszyscy, bez wyjątków, chcieliby uczęszczać na zajęcia Wydziału Fizyki Technicznej w przyszłym roku.

Stanisław Grzymała

MAMY FINALISTĘ  XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
22 kwietnia 2024
MAMY FINALISTĘ XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
OKWB - etap diecezjalny
22 kwietnia 2024