Wszyscy wszystkim ślą życzenia…

Tradycyjne spotkanie świąteczne społeczności KOLBERGA.

Podobnie jak w latach ubiegłych spotkanie Społeczności KOLBERGA w auli szkoły rozpoczęło świętowanie Bożego Narodzenia. W uroczystości udział wzięli: Pan Paweł Grodziski - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Kościana oraz Ksiądz Dziekan Paweł Skrzypczak. Pani Dyrektor Małgorzata Andersz oraz goście życzyli Uczniom, Nauczycielom, Pracownikom i Rodzicom, aby nadchodzące dni były czasem spokoju, refleksji i prawdziwej radości, a następnie rozpoczął się koncert, który wprowadził nas w świąteczną aurę.

W części artystycznej wystąpili: Urszula Michałowska, Wiktoria Wieszczeczyńska, Weronika Hohensee, Martyna Maślanka, Szymon Mazurek, Gabriela Itkowiak, Miłosz Kiciński, Karina Dudziak, Magda Kostrzewa, Adrianna Nowak oraz Uczennice i Uczniowie Klas: 1E i 1e1. Utwory poetyckie, tradycyjne kolędy łączyły się z nowoczesnymi wokalnymi aranżacjami - każdy mógł odnaleźć przesłanie dla siebie.

Teraz już tylko pozostaje życzyć wszystkim, aby był to owocny w radość czas  - niech Święta Bożego Narodzenia niosą nadzieję, pachną choinką, przyniosą spokój i wytchnienie! Wesołych Świąt!

Do zobaczenia w 2020 roku - spotykamy się już 2 stycznia!

Wojciech Morawski

Zdjęcia: Robert Padurek