Wielki sukces uczniów kl. IB

Dodano 20 listopada 2014
Wielki sukces uczniów kl. IB

Organizatorem konkursu była Spółdzielcza Grupa Bankowa SGB.

Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie uczestniczyli w tym konkursie, najlepsi okazali się gracze z klasy IB, którzy wykazali się bardzo dobrą znajomością struktur bankowych i zdobyli 14 MIEJSCE w kraju.

W skład zwycięskiej drużyny wchodzą:

- Bartosz Nowicki

- Bartosz Przybył

- Wojciech Bielawa

- Marcin Kubiak

- Michał Turczynowski

Natomiast na 34 MIEJSCU uplasowała się drużyna w składzie:

- Iwo Naglik

- Karol Skrzypczak

- Mateusz Kasperski

- Mateusz Olejnik

- Piotr Szymczak

Pozostałe drużyny ze szkoły zajęły miejsca poniżej setnego.

Wielkie zaangażowanie i trafne inwestycje bankowe umożliwiły naszym zwycięzcom uczestniczenie i zdobywanie bardzo dobrych lokat i nagród podczas licytacji.

Zwycięskie drużyny z klasy I B wylicytowały wiele atrakcyjnych nagród rzeczowych takich jak np.:

- iPod Nano,

- Smartfona firmy: Samsung Galaxy Young,

- głośniki firmy: Pioneer,

- siedem myszek bezprzewodowych firmy: Logic,

- dziewięć zestawów słuchawek firmy: Sony.

Uczniowie chętnie rywalizowali ze sobą i czerpali z współzawodnictwa wielką radość. Gra wymagała od nich dużej dyscypliny, aktywności i pomysłowości.

Jedną z podstawowych cech potrzebnnych do osiągnięcia sukcesu była dobra strategia współpracy w grupie. Cenną umiejętnością okazała się również wytrwałość w ponad półtoramiesięcznej „walce”.

Nasi młodzi przyszli „bankowcy” bardzo dużo się nauczyli i mam nadzieję, że zdobytą wiedzę wykorzystają w praktyce. W myśl motta Ajschylosa: „ Ważniejsze jest nie zwycięstwo, lecz właściwe wykorzystanie zwycięstwa”.

Gratulujemy Sukcesu!

P. S.

Wszystkich drużyny w całej Polsce było ponad 1000.

Olimpiada Zdrowia PCK
29 kwietnia 2024