„WY(ko)MIKSUJ SIĘ Z DOPALACZY!” – rusza konkurs MEN

Dodano 02 października 2015
„WY(ko)MIKSUJ SIĘ Z DOPALACZY!” – rusza konkurs MEN

Partnerami konkursu jest także Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Ministerstwo Zdrowia. MEN wspólnie z MSW i MZ zafundują nagrody laureatom.
Do udziału w konkursie zapraszamy całe klasy uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Z każdej szkoły może zgłosić się dowolna liczba klas.
Co należy zrobić? To bardzo proste!
Na kartce A4 narysujcie wspólnie komiks i pokażcie w nim historię, jak dopalacze kradną życie. Do 11 października wyślijcie nam swoją pracę na adres e-mail: komiks@men.gov.pl. Uczniowie zwycięskich klas wraz z opiekunami zostaną zaproszeni na uroczystą Galę Finałową oraz zwiedzą Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.
Na zgłoszenia czekamy do 11 października.
Załączniki do strony: https://msw.gov.pl/pl/aktualnosci/13735,WYkoMIKSUJ-SIE-Z-DOPALACZY-rusza-konkurs-MEN.html

Olimpiada Zdrowia PCK
29 kwietnia 2024