Udanych i bezpiecznych wakacji!

Dodano 26 czerwca 2023
Udanych i bezpiecznych wakacji!

Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy, nadszedł czas na zasłużony wypoczynek wakacyjny. Aby podsumować i powspominać wszystko to, co stało się naszym udziałem,   spotkaliśmy się w auli szkoły, z naszymi nauczycielami, pracownikami szkoły, oraz koleżankami i kolegami, na uroczystym zakończeniu roku szkolnego.

Rozpoczynając uroczystość, Pani Dyrektor Małgorzata Andersz, w swoim wystąpieniu, nawiązała do obchodów 100-lecia szkoły i związanych z nimi wydarzeniami. W kolejności, Pani Dyrektor, zaprezentowała listę dydaktycznych dokonań uczniów, poddając refleksji miniony czas, wskazując na nasze naukowe, artystyczne i sportowe osiągnięcia. Następnie, Pan Mariusz Banasiak - Przewodniczący Rady Rodziców, pogratulował nam trudu wkładanego w naukę oraz podziękował nauczycielom i pracownikom szkoły, za wychowanie i stwarzanie nam wspaniałych warunków do zdobywania wiedzy i rozwoju naszych pasji  oraz talentów.

Po przemówieniach nastąpił moment nagrodzenia wyróżniających się uczniów. Świadectwo z wyróżnieniem w bieżącym roku szkolnym uzyskało ponad 109 licealistów z klas pierwszych, drugich i trzecich. Te wspaniałe wyniki pokazują, że był to rok wzmożonego wysiłku, bogaty w sukcesy i osiągnięcia. Po części oficjalnej, w wakacyjny nastrój wprowadzili nas: Zofia Oleszak, Martyna Mierzyńska, Magdalena Walczak, Monika Stachowiak, Mikołaj Przedwojski, Jędrzej Kościański i Jakub Pawlisiak. Dzieląc się z nami swoim talentem wokalnym i instrumentalnym, przenieśli nas w świat i klimat utworów takich jak: What a wonderful world, Take me to church, Freaks i Riptide.

Przed nami ponad dwa miesiące, podczas których będziemy wyruszać na podróżnicze szlaki, odwiedzać magiczne przestrzenie, korzystając z piękna przyrody i uroków lipca i sierpnia. Niech będzie to czas, w którym każdy z nas będzie odkrywał i rozwijał własnye pasje oraz doświadczy wielu niezapomnianych chwil. Mamy nadzieję, że 4 września, przekroczymy próg naszej szkoły, pełni nowych sił i zapału do nowych wyzwań.

Udanych i bezpiecznych wakacji!

Magdalena Jakubowicz

Zdjecia - Robert Padurek