Turniej Wiedzy Psychologicznej

Dodano 08 października 2014
Turniej Wiedzy Psychologicznej

VII Turniej Wiedzy Psychologicznej – dołącz do pasjonatów psychologii!

Magazyn psychologiczny Charaktery już po raz siódmy zaprasza wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Psychologicznej. Jak co roku honorowy patronat nad konkursem objęła Minister Edukacji Narodowej. Uczestnictwo w turniejowej rywalizacji jest doskonałą okazją do rozwinięcia swych zainteresowań i poszerzenia wiedzy psychologicznej, która z pewnością przyda się nie tylko uczniom, którzy swe dalsze plany wiążą z tą dyscypliną nauki.

Szczegółowe informacje o zasadach Turnieju uzyskać można u psychologa szkolnego oraz na stronie internetowej: www.charaktery.eu (zakładka: Turniej Psychologiczny).

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z psychologiem szkolnym do dnia: 13.10.2014r.

Karolina Morawska

Olimpiada Zdrowia PCK