Światowy Dzień Walki z AIDS

Dodano 16 grudnia 2022
Światowy Dzień  Walki z AIDS

Z okazji światowego dnia AIDS, który obchodzony jest 1 grudnia, szkolne koło PCK z tej okazji przygotowało konkurs z wiedzy na temat wirusa HIV i AIDS.  Uczniowie, którzy podali poprawną odpowiedź na wylosowane pytanie brali udział w losowaniu nagrody,  które odbyło się na auli po 6 lekcji. Do wygrania było 5 immunitetów zwalniających z kartkówek lub odpowiedzi ustnych. Każdy uczeń, który włączył się do akcji otrzymał czerwoną wstążeczkę, która jest symbolem solidarności z osobami żyjącymi z HIV i AIDS. Jest ona w kształcie odwróconego V, ponieważ jeszcze nie odniesiono zwycięstwa nad epidemią HIV i AIDS. Mamy nadzieje, że dzięki takiej akcji uczniowie mogli dowiedzieć się czegoś nowego.

Szkolne Koło PCK

MAMY FINALISTĘ  XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
22 kwietnia 2024
MAMY FINALISTĘ XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
OKWB - etap diecezjalny
22 kwietnia 2024