Soboty na Sportowo

Dodano 18 grudnia 2023
Soboty na Sportowo

Pod hasłem "Mały Sport Wielka Radość„  w sobotę 16.12.23 odbył się Gwiazdkowy turniej w Piłkę Siatkową, mimo na wczesną godzinę tak przynajmniej twierdzą zawodnicy na Hali sportowej zjawiło się 8 drużyn, po rozgrywkach grupowych o 3 miejsce zagrali Kacownicy z Czarnymi pierwsi wgrywając 3:1 w setach zajęli 3 miejsce, wielki finał zagrali Pyzo loty – Roma, Pyzoloty okazały się bezkonkurencyjne wygrywając w setach 2:0 zostając mistrzem turnieju.  Sobotni turniej zakończył w tym roku nasze sobotnie spotkania ze sportem, należy wspomnieć , że w sobotę 23.09 odbył się na boisku szkolnym Turniej w piłkę nożną, w którym wzięło udział około 50 zawodników, pozwolił on na bardzo dobre pokazanie od sportowej strony chłopakom z klas pierwszych co zaprocentowało powołaniami do kadry szkoły. Kolejna  sportowa sobota 14.10. to Indywidualne mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym wyłaniające kadrę szkoły, należy wspomnieć, że poprzednich latach dziewczyna zdobywały mistrza wielkopolski i czołowe miejsca na mistrzostwach polskich liczymy, że w tym roku będzie tak samo.

„Ruch zastąpi prawie każdy lek, podczas gdy wszystkie lekarstwa razem wzięte nigdy nie zastąpią ruchy„ Wojciech Oczko

Widząc jak wielka jest chęć młodzieży do aktywności, a także reagując  na potrzeby, jakie przed nami stawia współczesny świat, wiemy, że przed naszą młodzieżą jeszcze wiele sportowych sobót.

nauczyciele wychowania fizycznego

Olimpiada Zdrowia PCK