SZLACHETNA PACZKA

Dodano 26 września 2014
SZLACHETNA PACZKA

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom żyjącym w trudnej sytuacji materialnej. Co roku angażuje w pomoc setki tysięcy ludzi: wolontariuszy, darczyńców, a także osoby wspierające projekt finansowo. Pani Barbara Zaborska z Gimnazjum w Starych Oborzyskach – lider Szlachetnej Paczki w naszym rejonie wierzy, iż także w Kolbergu znajdą się osoby, które zechcą być wolontariuszami tego programu. Informacje na temat akcji można znaleźć na stronie internetowej: http://www.szlachetnapaczka.pl/ oraz www.superw.pl . Zgłoszenia do końca września, a pierwsze szkolenie już w październiku! Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z psychologiem szkolnym, który udzieli szczegółowych informacji.

Karolina Morawska, psycholog szkolny

Olimpiada Zdrowia PCK