Podwójna wygrana!

Dodano 09 listopada 2015
Podwójna wygrana!

W czwartek 5 listopada odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego LICEALIADA w piłce ręcznej dziewcząt oraz chłopców. Zawody odbyły się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Kasprowicza w Nietążkowie.
Obie reprezentacje naszej szkoły zwyciężyły w meczach: z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych im. Franciszka Ratajczaka jak i z gospodarzem zawodów - Szkołą z Nietążkowa.
I LO - reprezentacja dziewcząt w składzie : Natalia Dakowska, Martyna  Domagała, Magdalena Motała, Natalia Górniak, Julia Kostrzyńska, Joanna Skotarek, Dominika Owczarczak,  Zuzanna Mądry, Marta Olbińska, Paula Prałat, Patrycja Jędroszkowiak, Aleksandra Kaczmarek pod opieką prof. Mai Grzymały.
 I LO - reprezentacja chłopców w składzie : Szymon Szyguła, Maciej Ścigacz, Wojciech Grupiński, Mateusz Bajstok, Maciej Glinkowski, Marcin Musielak, Kamil Napierkowski, Mikołaj Gozdek, Łukasz Krysman, Tomasz Stelmaszyk, Mikołaj Szyguła, Stanisław Kiszka pod opieką prof. Krzysztofa Dudka.
Obie reprezentacje zakwalifikowały się do zawodów na szczeblu rejonowym.

Joanna Skotarek kl. I F

Olimpiada Zdrowia PCK