Marzycielska Poczta

Dodano 02 grudnia 2014
Marzycielska Poczta

Marzycielska Poczta – przyłącz się do akcji!

Otrzymywanie miłych niespodzianek to element życia, który niezmiennie wywołuje uśmiech na twarzach odbiorców, niezależnie od tego, ile mają lat. Dzieci jednak szczególnie cieszą się z niespodziewanych podarków. Kto, jak nie one, czeka bowiem na prezenty, zwłaszcza teraz – w okresie grudniowym?:) Każdy z nas może wywołać tę radość u dzieci, które na co dzień zmagają się z chorobami, pobytami w szpitalu, czasem osamotnieniem. Wystarczy włączyć się w akcję Marzycielska Poczta, polegającą na wysłaniu tradycyjnych listów/ kartek do wybranego dziecka. Na stronie internetowej www.marzycielskapoczta.pl można znaleźć szczegółowe informacje o procedurze akcji (jest ona bardzo prosta!). Być może Marzycielska Poczta to dobry pomysł na zaangażowanie całej klasy w organizację drobnego, przedświątecznego gestu dla innej osoby? Która klasa chętna, by obdarować malca plikiem kolorowych świątecznych kartek czy listów? Poinformujcie swych wychowawców, znajomych z klasy, pozyskajcie potrzebne informacje, wybierzcie dziecko, któremu chcecie sprawić niespodziankę i stańcie się propagatorami Marzycielskiej Poczty!

MAMY FINALISTĘ  XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
22 kwietnia 2024
MAMY FINALISTĘ XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
OKWB - etap diecezjalny
22 kwietnia 2024