Kolejny konkurs Samorządu Uczniowskiego

Dodano 03 czerwca 2020
Kolejny konkurs Samorządu Uczniowskiego

Susza jest problemem na miarę XXI wieku, dlatego my jako mieszkańcy planety mamy obowiązek o nią zadbać, dlatego z tym problemem należy walczyć. Nasza działalność może sprawić, że wód pozostanie w normie, nasze rośliny nie będą wysuszone - mogłoby to przyczynić się do wielu katastrof np. pożarów.

Dnia 17 czerwca obchodzimy światowy dzień walki z suszą, w związku z tym Samorząd Uczniowski ogłaszamy konkurs, polegający na stworzeniu plakatu/grafiki związanej z oszczędzaniem wody na naszej planecie.

Każdy uczestnik powinien wysłać swoją pracę, na maila podanego poniżej, a spośród zgłoszeń zostanie wyłoniony zwycięzca, który wykazał się największą kreatywnością i zostanie nagrodzony - nagrodą jest bon na zakupy w sklepie empik ;)

mail: su-lo-koscian@wp.pl

Powodzenia

MAMY FINALISTĘ  XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
22 kwietnia 2024
MAMY FINALISTĘ XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
OKWB - etap diecezjalny
22 kwietnia 2024