Klasa IIIa zwycięzcą I edycji turnieju "LIGA KLAS"

Dodano 07 września 2015
Klasa IIIa zwycięzcą I edycji turnieju

Podczas uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego poznaliśmy zwycięzców szkolnego turnieju „Liga Klas”. Rywalizacja, która trwała przez cały rok szkolny 2014/2015 była bardzo wyrównana. Zwycięzcą Ligi Klas została obecna klasa IIIa, która zebrała zaledwie o 4 punkty więcej niż klasa IIIf – zdobywca drugiego miejsca. Kolejne – trzecie miejsce zajęła klasa IIIc, a tuż za podium, na czwartym miejscu ulokowała się obecna IIc.

Warto przypomnieć, że w ciągu całego roku szkolnego odbyły się aż 24 konkurencje o bardzo różnej specyfice. Były wśród nich konkursy wiedzowe, np. o patronie szkoły, o najbliższym regionie i świętach narodowych, zbiórki baterii i starych telefonów komórkowych oraz konkursy rekreacyjno-sportowe. Klasy zdobywały także punkty za przygotowanie wystaw, plakatów i gazetek tematycznych oraz za wyniki w nauce, punktualność i czytelnictwo.

Wiele klas z dużym zaangażowaniem uczestniczyło w Lidze, tym bardziej, że nagrody były bardzo atrakcyjne. Główna nagroda - całodzienny pobyt w Termach Maltańskich oraz słodki poczęstunek w kawiarni Saskia, ufundowane przez Radę Rodziców, a także nagrody dodatkowe – lody sponsorowane przez firmę WSG z pewnością uprzyjemnią początek roku szkolnego nagrodzonym klasom. Niezwykle cenne dla uczniów są również immunitety gwarantujące dni bez pytania i kartkówek dla całej klasy.

Nagrodzonym klasom serdecznie gratulujemy, doceniając ich zaangażowanie i wkład pracy.

Już wkrótce rozpocznie się kolejna edycja Ligi Klas. Pierwsze dwie konkurencje o charakterze rekreacyjno-sportowym odbędą się podczas Dnia Integracji Klas Pierwszych, czyli 23 września. Zachęcamy klasy I i II do udziału w turnieju i wszystkim życzymy zwycięstwa!

Zespół ds. organizacji Ligi Klas

Olimpiada Zdrowia PCK