Jak zwycięzcy "LIGI KLAS" wypoczywali

Dodano 05 października 2015
Jak zwycięzcy

W środę 30 września uczniowie klasy IIIa, pod opieką pań: prof. Anny Kwaśniewskiej, prof. Mai Grzymały oraz prof. Iwony Orlik, uczestniczyli w wycieczce do kompleksu rekreacyjnego Termy Maltańskie. Całodzienny pobyt, który ufundowała Rada Rodziców, był główną nagrodą szkolnego turnieju „Liga Klas”, którego pierwsza edycja odbyła się w roku szkolnym 2014/2015.

O godzinie 8.00 wyruszyliśmy w kierunku Poznania. Na miejscu, pełni energii, rozpoczęliśmy wspaniałą przygodę. Do naszej dyspozycji były baseny sportowe oraz Aquapark. Mogliśmy doskonalić umiejętności pływackie, ale też dobrze się bawić. Nie zabrakło także czasu na relaks i odpoczynek. Każdy mógł skorzystać ze zjeżdżalni o różnym stopniu trudności. Biliśmy na nich rekordy prędkości oraz poprawialiśmy czasy poszczególnych przejazdów, co stworzyło bardzo ciekawą rywalizację. Basen z falami przyciągnął fanów nadmorskiego wypoczynku. Dla chcących odpocząć, dostępne były leżaki oraz basen solankowy z wodą termalną.

Do Kościana wróciliśmy pełni wrażeń i wspaniałych wspomnień, bogatsi o nowe doświadczenia. Pobyt na Termach Maltańskich uważamy za w pełni udany. Ogromnie żałujemy, że nie możemy wziąć udziału w „Lidze Klas” w tym roku szkolnym i wygrać jej po raz drugi.

Marcin Michałowski kl. IIIa