Informacje o konsultacjach

Dodano 22 maja 2020
Informacje o konsultacjach

Zgodnie z ustaleniami przekazanymi Uczniom poprzez Wychowawców od 1 czerwca będzie możliwość odbycia konsultacji z nauczycielem na terenie szkoły. Harmonogram konsultacji będzie tworzony poprzez ustalenie z danym nauczycielem dogodnego terminu spotkania przez zainteresowanych uczniów.

Od 1 do 5 czerwca w godz. 14.00 - 16.00 uczniowie klas pierwszych i drugich będą mogli wypożyczyć/oddać ksiązki z biblioteki szkolnej.

Podczas przebywania na terenie szkoły będą opowiązywały wytyczne GIS, MZ i MEN:

Uczniu,

- Otrzymujesz możliwość konsultacji indywidualnych lub grupowych.

- Nie umawiaj się na konsultacje, jeżeli jesteś chory lub w Twoim domu przebywa ktoś na kwarantannie lub w izolacji. Wówczas wszyscy musicie pozostać w domu oraz stosować się do zaleceń służb sanitarnych i lekarza.

- Jeżeli umówiłeś się na konsultacje, a nie możesz przyjść, zgłoś ten fakt odpowiednio wcześniej – nauczyciel będzie mógł zaprosić w zastępstwie innego ucznia.

- Zabieraj do szkoły własny zestaw podręczników i przyborów. W szkole nie będziesz mógł ich pożyczać od innych uczniów.

- W drodze do i ze szkoły korzystaj z osłony na usta i nos oraz zachowuj dystans społeczny.

- Przed wejściem do szkoły obowiązkowo zdezynfekuj ręce, a jeżeli masz przeciwskazania zdrowotne do stosowania środków do dezynfekcji natychmiast umyj ręce.

- Z szatni korzystaj według zasad ustalonych przez dyrektora szkoły.

- Bezwzględnie stosuj zasady higieny: często myj ręce wodą z mydłem i nie podawaj ręki na powitanie, zachowuj dystans, a także unikaj dotykania oczu, nosa i ust.

- Zwracaj uwagę na odpowiedni sposób zasłania twarzy podczas kichania czy kasłania. Stosownie zwracaj uwagę innym w tym zakresie.

- Unikaj większych skupisk uczniów, zachowuj dystans przebywając na korytarzu, w toalecie, innych pomieszczeniach wspólnych oraz na terenie szkoły.

- Jeżeli korzystasz z biblioteki szkolnej, wcześniej zapoznaj się ze szczegółowymi zasadami wypożyczania książek – szkoła na pewno je zmieniła (w załączeniu).

Czytaj także

wykład w Wieży Ciśnień
14 lutego 2024
wykład w Wieży Ciśnień
I Turniej o E-sportowy Puchar Ligi Kolberga
01 czerwca 2017
I Turniej o E-sportowy Puchar Ligi Kolberga
Kolbergowicz Finalistą Olimpiady Języka Francuskiego !
07 lutego 2024
Kolbergowicz Finalistą Olimpiady Języka Francuskiego !