Informacja o stypendium

Dodano 23 czerwca 2020
Informacja o stypendium

Drodzy Uczniowie,

Szanowni Rodzice,

trwająca już niemal pięć miesięcy pandemia zakłóciła funkcjonowanie wielu organizacji, w tym naszego Stowarzyszenia. Zakłóciła nie znaczy, że uniemożliwiła. Za pośrednictwem szkoły chcielibyśmy przekazać informację o możliwości ubiegania się o stypendium oświatowe naszego Stowarzyszenia.

Informację na ten temat znajdziecie na naszej stronie internetowej (adres strony: http://so.koscian.net ) w zakładce Aktualności i podzakładce Akcja stypendialna na rok szkolny akademicki 2020/2021. Proszę zapoznać się przede wszystkim z regulaminem przyznawania stypendium, który znajduje  się w zakładce Stypendia i podzakładce Wniosek i regulamin.

 

Bardzo ważne,  od tego roku wnioski składamy elektronicznie (link do wniosku: http://stypendia-dezyderego.pl)

 

Jak to zrobić? Z kim się kontaktować? Informacje w tych sprawach znajdziecie w tym miejscu naszej strony: Aktualności i podzakładce Akcja stypendialna na rok szkolny akademicki 2020/2021.

 

Bardzo ważne, mimo że termin składania wniosków mija 31 sierpnia, nie czekajcie do tego dnia. Wnioski można składać już. Brakujące dane, dotyczące dochodów za pierwsze półrocze tego roku szkolnego  i informację na temat uzyskanej w tym roku średniej ocen będzie można uzupełnić.

 

Pozdrawiam,

 

prof. UAM dr hab. Cezary  Trosiak

Prezes Stowarzyszenia

 

 

 

 

Czytaj także

wykład w Wieży Ciśnień
14 lutego 2024
wykład w Wieży Ciśnień
I Turniej o E-sportowy Puchar Ligi Kolberga
01 czerwca 2017
I Turniej o E-sportowy Puchar Ligi Kolberga
Kolbergowicz Finalistą Olimpiady Języka Francuskiego !
07 lutego 2024
Kolbergowicz Finalistą Olimpiady Języka Francuskiego !