"In Abstracto" działa i zachęca do współpracy

Dodano 19 listopada 2020

Redakcja In Abstracto zaprasza na spotkanie w formie online w najbliższy piątek 20.11.2020 o godz. 15 30.  Chcielibyśmy porozmawiać o działalności gazety w obecnych warunkach i ustalić plan pracy w listopadzie i w grudniu.  Została utworzona grupa na fb – Zespół In Abstracto z aktualnej listy osób chcących pracować w gazecie. Link do spotkania piątkowego zostanie umieszczony na tej grupie.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt przez Dziennik Vulcan- Karolina Różczka.

Jednocześnie z satysfakcją informujemy, że udało nam się wydać kolejny numer gazety , jest do nabycia jako załącznik do aktualnych Wiadomości Kościańskich. W numerze pojawiają się prace absolwentów i obecnych uczniów naszej szkoły. Zachęcamy do kupna i życzymy przyjemnej lektury!

Pisanie, malowanie, rysowanie…. może stać się dla nas swoistą terapią w obecnym czasie, próbą nazywania i wyrażania emocji. Do tego WAS namawiamy!

Redakcja In Abstracto