Eksperci od Kazimierza Wielkiego

Dodano 19 kwietnia 2016
Eksperci od Kazimierza Wielkiego

W IX edycji konkursu „Kazimierz Wielki i jego czasy” znakomicie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły: Hubert Józefowski z klasy II G i Włodzimierz Lajsner z klasy II E. 13 kwietnia br. w finale ogólnopolskim tradycyjnie organizowanym na Uniwersytecie im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, poprzedzonym rywalizacją na poziomie szkolnym i okręgowym, Hubert zajął 3 miejsce – uzyskując zaszczytny tytuł laureata, a Włodzimierz 7 miejsce i tytuł finalisty. Oprócz nagród rzeczowych i finansowych Hubert Józefowski otrzymał symboliczny indeks uprawniający do wstępu na wszystkie kierunki humanistyczne Uniwersytetu w Bydgoszczy. Gratuluję sukcesu i dziękuję za ogromny wkład pracy  włożony w przygotowania oraz znakomite towarzystwo w czasie podróży.

Janusz Grupiński

MAMY FINALISTĘ  XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
22 kwietnia 2024
MAMY FINALISTĘ XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
OKWB - etap diecezjalny
22 kwietnia 2024