Drzwi otwarte w KOLBERGU

Dodano 17 kwietnia 2016
Drzwi otwarte w KOLBERGU

Po raz kolejny, zgodnie z tradycją, w połowie kwietnia społeczność KOLBERGA zaprosiła Gimnazjalistki, Gimnazjalistów, ich Rodziców i Przyjaciół do naszego liceum. W tym roku spotkanie rozpoczął koncert „KOLBERGOWICZE-GIMNAZJALISTOM”, podczas którego Pani Dyrektor Małgorzata Andersz zaprezentowała ofertę szkoły a licealistki, licealiści oraz absolwentki zaprezentowali swoje talenty.

Na scenie wystąpili:

- Szkolny zespół „MOKRE KLUSIE”- w składzie: Oliwia Adamczewska, Tomasz Kiljańczyk, Wojciech Szajek, Piotr Szymczak, Marcin Wasielewski;

- Tancerki i Tancerze: Agata Stachowiak i Arkadiusz Buchowski oraz Monika Piechel i Mikołaj Kaczmarek;

- Sportowcy: Dominika Ludwiczak – w pokazie KARATE oraz Marek Walenczewski i Jacek Kaźmierczak w pokazie TAEKWONDO;

Bardzo niecodziennym punktem koncertu było spotkanie z absolwentkami naszej szkoły: Panią Barbarą Woroch oraz Panią Agnieszką Kaźmierczak, które opowiedziały o swoich pasjach i doświadczeniach w obszarach modelingu oraz projektowania odzieży. Finałem spotkania z absolwentkami był pokaz mody – kolekcji Pani Agnieszki Kaźmierczak. W rolę modelek wcieliły się uczennice naszego liceum.

Pomiędzy występami prezentowane były poszczególne kierunki kształcenia oraz filmy przygotowane przez uczniów naszego liceum w ramach projektu LIGA KLAS.

Po koncercie w szkolnej auli licealiści zaprosili naszych gości na spacer po szkole. Przewodnicy zaprowadzili do sal, w których uczniowie wraz z profesorami prezentowali codzienne działania, tradycje, wspominali o osiągnięciach, odpowiadali na wszystkie pytania.

Każdy gość mógł posilić się w KOLBERG CAFE, gdzie serwowano pączki - przygotowane przez szkolną stołówkę - oraz lody.

GIMNAZJALISTO! Do zobaczenia już wkrótce w KOLBERGU!

Wojciech Morawski

Zdjęcia: Filip Malikowski, Jakub Grząślewicz, kl. 2a

MAMY FINALISTĘ  XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
22 kwietnia 2024
MAMY FINALISTĘ XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
OKWB - etap diecezjalny
22 kwietnia 2024