Biała szkoła 1b, 1c

Dodano 05 marca 2024
Biała szkoła 1b, 1c

Ostatni tydzień dla klasy I b i I c to czas epickich emocji. Radość przeplatała się ze strachem, słońce dodawało odwagi, a energia kipiała od naszych pomysłów.

Mieliśmy cudowną okazję uczestniczyć w „białej szkole” w klimatycznym Zieleńcu, pod opieką prof. Karoliny Woźniak, prof. Marty Bosy, prof. Mai Grzymały, prof. Joanny Głowackiej – Wieczorek i prof. Marcina Bernarda.

Każdego dnia szusowaliśmy na nartach, doskonaląc naszą technikę oraz upadki, które regularnie przytrafiały się zarówno nam jak i naszym Profesorom :-)

Czas spędzony na nartach, spacerach, basenie, wspólnych zabawach w pensjonacie, lekcjach to doskonały sposób na integrację i poznanie siebie.

To był bajeczny tydzień.
Niezapominany czas.
Fantastyczna eskapada, którą trzeba powtórzyć :-)

Klasa Ib i Ic

P.S. Bardzo dziękujemy Dyrekcji i Profesorom za możliwość i zorganizowanie tej nietuzinkowej wyprawy.

MAMY FINALISTĘ  XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
22 kwietnia 2024
MAMY FINALISTĘ XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
OKWB - etap diecezjalny
22 kwietnia 2024