Biała Szkoła - klasa 2c

Dodano 11 lutego 2015
Biała Szkoła - klasa 2c

W dniach od 1 do 6 lutego 2015 r. po raz drugi już uczniowie obecnej klasy II C połączyli naukę z zabawą podczas BIAŁEJ SZKOŁY!

Początek lutego spędzili jeżdżąc na nartach i snowboardzie w miejscowości Destne, Janskie Laznie oraz ostatniego dnia w Zieleńcu.

Ponadto każdego dnia uczestniczyli w zajęciach z geografii i rozwiązywali zadania z matematyki.

Pod czujnym okiem instruktora pana prof. Zbigniewa Bernarda niektórzy uczniowie dopiero zaczynali przygodę z narciarstwem, niektórzy zaś doskonalili swoje umiejętności. W wielu sytuacjach wykorzystywali też swoje zdolności językowe w komunikacji z obcokrajowcami.

Wspólnie przeżyliśmy wiele wspaniałych chwil! Wrażenia, poznane osoby i emocje towarzyszące nam w tym czasie na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Mimo upadków i siniaków przezwyciężaliśmy strach i swoje słabości. W końcu sport rzeźbi umysł i ciało, daje wiele powodów do radości i uczy walczyć w każdej dziedzinie życia.

Uczniowie klasy IIC

Zdjęcia: prof. R. Padurek