Barwy historii!

Dodano 12 października 2022
Barwy historii!

Program wydarzenia:

15:30 – odsłonięcie tablicy poświęconej Staroście Kościańskiemu Tadeuszowi Karpińskiemu

16:15 – wystawa w budynku Starostwa Powiatowego w Kościanie, piknik na parkingu za urzędem

16:45 – koncert Huberta Szczęsnego i Marcina Ruszkiewicza

18:30 – pokaz laserowy "Barwy historii" w wykonaniu Visual Sensation, występ skrzypaczki Barbary Szelągiewicz

Dodatkowe atrakcje: rozgrzewająca zupa, stoisko kawiarni Saskia strefa bezpieczeństwa, kącik zabaw dla dzieci.

WSTĘP WOLNY!

Dodatkowe atrakcje: rozgrzewająca zupa, strefa bezpieczeństwa (a w niej m.in. pokazy pierwszej pomocy, badania ciśnienia i cukru, pokazy samoobrony KSW Nokaut o godz. 16:30, 17:00 i 17:30, pokaz sprzętu strażackiego, pokaz ewakuacji, samochody strażackie, policyjny wóz z przedziałem dla osób zatrzymanych, Sierżant Pyrek), kącik zabaw dla dzieci (a w nim m.in. malowanie twarzy, kolorowanki, gry i zabawy), stoisko kawiarni Saskia.

MAMY FINALISTĘ  XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
22 kwietnia 2024
MAMY FINALISTĘ XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
OKWB - etap diecezjalny
22 kwietnia 2024