Aktywny wypoczynek klasy 2c

Dodano 17 czerwca 2014
Aktywny wypoczynek klasy 2c

W dniach 4- 6 czerwca uczniowie klasy IIc wzięli udział w spływie obrzańskim szlakiem kajakowym. Opiekę nad grupą sprawował prof. Zbigniew Bernard. Na uczestników wycieczki czekały liczne atrakcje, takie jak budowanie tratwy, gra w podchody, mecze siatkówki, ogniska oraz wieczorne dyskoteki. Uczniów szczególnie ucieszyła niespodzianka, jaka czekała na nich drugiego dnia pobytu - rejs motorówką, udostępnioną dzięki życzliwości p. S. Nyczaka. Uczestnicy wzięli również udział w wykładzie pana Waldemara Chwalczuka z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, dotyczącym pomocy osobom poszkodowanym w wodzie oraz dbałości o bezpieczeństwo w jej pobliżu. Dla uczniów klasy IIc wyjazd ten to nie tylko zdobyta wiedza i doświadczenie, ale również wspaniała zabawa i doskonała integracja grupowa.

Olimpiada Zdrowia PCK
29 kwietnia 2024