« powrót 05 listopada 2018

27. FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - 13.01.2019

Kościański Ośrodek Kultury informuje, że zarejestrował sztab 27. Finału WOŚP w Kościanie. Na zgłoszenia Wolontariuszy czekamy do 25 listopada 2018.

JAK ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM WOŚP?
PRZECZYTAJ REGULAMIN WOLONTARIUSZA 27. FINAŁU WOŚP
Chcesz nam pomóc w czasie Finału? Zgłoś się do Sztabu!
To właśnie osoby pracujące w Sztabie zarejestrują Cię w naszej bazie, od nich dostaniesz identyfikator, puszkę kwestarską i serduszka czyli wszystkie rzeczy niezbędne do udziału w kweście. Sztab dysponuje ograniczoną liczba wolontariuszy, dlatego przed złożeniem dokumentów u nich zastanów się dobrze czy faktycznie będziesz mógł poświęcić swój czas na kwestę w dniu Finału. Jeśli nie jesteś tego pewien zgłoś się jako wolontariusz pomagający w pracach organizacyjnych Sztabu.

Ankiety dla Wolontariusza dostępne są na stronie internetowej www.kok.koscian.pl, w Kościańskim Ośrodku Kultury oraz w kancelarii uczniowskiej i u pedagoga szkolnego.
Wypełnioną ankiętę, regulamin (w przypadku osób niepełnoletnich - wymagany podpis rodzica/opiekuna) wraz ze zdjęciem (zdjęcia niewyrażne nie będą przyjmowane) należy dostarczyć do Sztabu (Kościański Ośrodek Kultury) do 25 listopada 2018.

 

« powrót Drukuj

Czytaj również:

I Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga
Aleja Kościuszki 3, 64-000 Kościan
telefon i faks: +48 65 512 04 04
realizacja:Studio Fabryka