Zwycięzca Ligi Klas w roku szkolnym 2022/2023

Dodano 12 września 2023
Zwycięzca Ligi Klas w roku szkolnym 2022/2023

Podczas uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego poznaliśmy zwycięzców szkolnego turnieju „Liga Klas”. Rywalizacja, która trwała przez cały rok szkolny 2022/2023 była bardzo wyrównana. Zwycięzcą Ligi Klas została obecna klasa IIa, która zebrała zaledwie o 1 punkty więcej niż klasa IIe – zdobywca drugiego miejsca. Kolejne – trzecie miejsce zajęła klasa IIc, a tuż za podium, na czwartym miejscu ulokowała się obecna IIIc.

Warto przypomnieć, że w ciągu całego roku szkolnego odbyło się aż 15 konkurencji o bardzo różnej specyfice. Były wśród nich konkursy wiedzowe, np. o historii szkoły, zbiórki monet, metalowych wieczek, nakrętek oraz konkurencje promujące różnego rodzaju działania profilaktyczne. Klasy zdobywały także punkty za przygotowanie wystaw, plakatów i gazetek tematycznych oraz za wyniki w nauce.

Wiele klas z dużym zaangażowaniem uczestniczyło w Lidze, tym bardziej, że nagrody były bardzo atrakcyjne. Główna nagroda - całodzienny pobyt w Termach Maltańskich ufundowany przez Radę Rodziców, a także nagrody dodatkowe – klasowe wyjście na pizzę czy lody z pewnością uprzyjemnią początek roku szkolnego nagrodzonym klasom. Niezwykle cenne dla uczniów są również immunitety gwarantujące dni bez pytania i kartkówek dla całej klasy.

Nagrodzonym klasom serdecznie gratulujemy, doceniając ich zaangażowanie i wkład pracy.

Już wkrótce rozpocznie się kolejna edycja Ligi Klas.

Zachęcamy klasy I, II i III do udziału w turnieju i wszystkim życzymy zwycięstwa!

Zespół ds. organizacji Ligi Klas

Wyniki Ligi Klas - II półrocze