Goście

26 kwietnia 2017

Maciej Balcar z zespołu "Dżem" gościł w KOLBERGU

Gościem w naszej szkole 25 kwietnia był Maciej Balcar – wokalista zespołu DŻEM. Z wykształcenia architekt, z zamiłowania i zawodu wokalista. Muzyka towarzyszyła mu od dziecka. Śpiewa w zespole Dżem, ale z powodzeniem realizuje też solowe projekty.

13 kwietnia 2017

Jacek MEZO Mejer gościł w KOLBERGU

O muzyce, sporcie, inspiracjach, pasjach… o życiu opowiadał w KOLBERGU w przedświąteczną środę, 12 kwietnia 2017 roku Jacek MEZO Mejer.

12 kwietnia 2017

Prof. Tadeusz Kowalski

Profesor Tadeusz Kowalski z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, absolwent KOLBERGA gościł w naszym liceum 10.04.2017 r.

02 kwietnia 2017

Prof. Maciej Głyda

30 marca 2017 r. w auli szkoły odbyło się spotkanie z prof. Maciejem Głydą, Absolwentem KOLBERGA, Ordynatorem Oddziału Transplantologii i Chirurgii Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. Profesor wygłosił wykład - w ramach programu "DRUGIE ŻYCIE".

29 marca 2017

Pan Franciszek Bąkowski

W środę 29.03 kilkudziesięcioosobowa grupa młodzieży z klas 1f i 3f uczestniczyła w spotkaniu z panem Franciszkiem Bąkowskim- świadkiem wydarzeń w Hucie Pieniackiej.

13 listopada 2016

Maria Duszka – gościem ILO z okazji XXXIX Międzynarodowego Listopada Poetyckiego

W środę, 9 listopada br. mieliśmy przyjemność zorganizować kolejną lekcję poetycką z okazji Międzynarodowego Listopada Poetyckiego. Tym razem naszym gościem była Pani Maria Duszka - poetka, dziennikarka, animatorka kultury oraz bibliotekarka.

10 listopada 2016

Spotkanie z Bohaterem – Ppłk. Grzegorz Kaliciak gościł w Kolbergu

„Nie z powodu trudności brak nam odwagi, to trudności się pojawiają, gdy nam jej brak” - motto wpisane przez ppłk. Grzegorza Kaliciaka do Księgi Pamiątkowej Szkoły jest piękną puentą spotkania, w którym uczestniczyła cała społeczność KOLBERGA.