Aktualności biblioteki

22 maja 2017

Kolberg czyta

Zapraszamy wszystkich uczniów do podbijania ogólnopolskiego rekordu czytania książek.

27 kwietnia 2017

Majówka z książką

„Jestem tym, co czytam. Nie jest nam wszystko jedno, co czytamy. Bo wiemy, że książki zmieniają nas, nasze życie i świat. Najlepsze książki wciągają jak narkotyk.”

20 kwietnia 2017

Światowy Dzień Książki

W poniedziałek, 24 kwietnia, w ramach obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich biblioteka szkolna zaprasza do wspólnego wysłuchania fragmentów książki „Wiedźmin” Andrzeja Sapkowskiego.

06 kwietnia 2017

Komunikat biblioteki szkolnej!

Biblioteka szkolna przypomina wszystkim maturzystom

04 kwietnia 2017

COOLturka wiosennie

Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do mych drzwi. Wcześniej niż oczekiwałem przyszły te cieplejsze dni. Zdjąłem z niej zmoknięte palto, posadziłem vis-à-vis. Zapachniało, zajaśniało, wiosna, ach to ty. Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty...

28 marca 2017

Kolekcja lektur szkolnych na DVD dla licealistów

Biblioteka szkolna informuje, że wzbogaciła się o kolekcję lektur szkolnych na DVD dla licealistów.

03 marca 2017

Z książką - ale inaczej!

Z przyjemnością informujemy, że biblioteka szkolna utworzyła dział „książki mówionej” w formacie MP3.