Aktualności biblioteki

24 października 2017

Plakat promujący bibliotekę szkolną

Zapraszamy do obejrzenia wystawy plakatów promujących bibliotekę szkolną, która znajduje się na pierwszym piętrze w holu szkoły.

17 października 2017

Bieguny leżą tam, gdzie je sobie sami wyznaczymy

Wspólnym czytaniem książki Marka Kamińskiego „Idź własną drogą” biblioteka szkolna rozpoczęła kolejny rok głośnego czytania pod hasłem „Kolberg czyta”.

28 września 2017

Olimpiada Bibliologiczna i Informatologiczna – spróbuj swoich sił.

Zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w V edycji Olimpiady Bibliologicznej i Informatologicznej, organizowanej przez Katedrę Informatologii i Bibliologii Uniwersytetu Łódzkiego we współpracy z Towarzystwem Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich.

21 września 2017

Kolberg czyta – kolejny sezon

Już wkrótce rozpoczynamy kolejny sezon głośnego czytania.

07 czerwca 2017

W wakacje zakochaj się w książce

Zbliża się koniec roku szkolnego, podczas którego wiele razy przypatrywaliście się wystawie nowości książkowych w bibliotece i z żalem odkładaliście książki, mówiąc: „nie mam na to teraz czasu, mamy dużo nauki”.

05 czerwca 2017

Kolberg czytał

1 czerwca uczniowie Kolberga przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji bicia rekordu czytania w jednym momencie pod hasłem: „Jak nie czytam, jak czytam”.

22 maja 2017

Kolberg czyta

Zapraszamy wszystkich uczniów do podbijania ogólnopolskiego rekordu czytania książek.