Aktualności biblioteki

07 czerwca 2017

W wakacje zakochaj się w książce

Zbliża się koniec roku szkolnego, podczas którego wiele razy przypatrywaliście się wystawie nowości książkowych w bibliotece i z żalem odkładaliście książki, mówiąc: „nie mam na to teraz czasu, mamy dużo nauki”.

05 czerwca 2017

Kolberg czytał

1 czerwca uczniowie Kolberga przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji bicia rekordu czytania w jednym momencie pod hasłem: „Jak nie czytam, jak czytam”.

22 maja 2017

Kolberg czyta

Zapraszamy wszystkich uczniów do podbijania ogólnopolskiego rekordu czytania książek.

27 kwietnia 2017

Majówka z książką

„Jestem tym, co czytam. Nie jest nam wszystko jedno, co czytamy. Bo wiemy, że książki zmieniają nas, nasze życie i świat. Najlepsze książki wciągają jak narkotyk.”

20 kwietnia 2017

Światowy Dzień Książki

W poniedziałek, 24 kwietnia, w ramach obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich biblioteka szkolna zaprasza do wspólnego wysłuchania fragmentów książki „Wiedźmin” Andrzeja Sapkowskiego.

06 kwietnia 2017

Komunikat biblioteki szkolnej!

Biblioteka szkolna przypomina wszystkim maturzystom

04 kwietnia 2017