Życzenia świąteczne

Dodano 18 grudnia 2018
Życzenia świąteczne

W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok pełni nadziei spoglądamy w przyszłość. Składamy Państwu życzenia: zdrowia, pogody ducha, spełnienia wszystkich marzeń, odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem,  a Nowy Rok obdaruje Państwa  pomyślnością i szczęściem. Aby te święta, a także cały nadchodzący rok upływał Państwu w harmonii i poczuciu spełnienia, by nigdy nie zabrakło Państwu ciepła drugiej osoby, a każdy dzień był pełen niezapomnianych chwil, pozwalających zastanowić się nad słowami ks. Twardowskiego: „ I pomyśl, jakie to dziwne, że Bóg miał lata dziecinne, matkę, osiołka, Betlejem”.

życzą

Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie