X edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Psychologicznej. Do wygrania indeksy na psychologię!

Dodano 20 listopada 2017

Informujemy, iż już po raz dziesiąty magazyn psychologiczny „Charaktery” zaprasza uczniów szkół średnich do wspólnego zgłębiania tajników psychologii. Wiedzę zdobędą wszyscy turniejowicze, na zwycięzców natomiast czekają wspaniałe nagrody: nagrody rzeczowe, stypendia oraz – dzięki porozumieniu z Uniwersytetem Jagiellońskim – trzy indeksy na stacjonarne studia magisterskie na kierunku psychologia w Instytucie Psychologii na Wydziale Filozoficznym UJ. Jest o co walczyć!

Tegoroczna edycja Turnieju właśnie się rozpoczęła, a zakończy się 7 kwietnia 2018 roku. Od uczestników wymagana jest znajomość wybranych artykułów publikowanych w „Charakterach” od listopada 2017 do lutego 2018 roku. Lekturą Turnieju jest też książka Przeciw empatii Paula Blooma oraz obszary tematyczne odwołujące się do zagadnień zawartych w „Podstawie programowej kształcenia ogólnego dla gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych...”.

Uczniowie zainteresowani uczestnictwem w konkursie proszeni są o kontakt  z panią psycholog Karoliną Szymanowską do dnia 27.11.2017r.

Szczegółowy regulamin Turnieju, zasady uczestnictwa, wykaz wymaganych zagadnień oraz inne informacje można znaleźć na stronie www.charaktery.eu w zakładce Turniej.

Życzenia Wielkanocne
26 marca 2024