„Sztuka w czasach zarazy”

Dodano 26 marca 2020
„Sztuka w czasach zarazy”

Nagle zostaliśmy wszyscy postawieni w zupełnie odmiennej rzeczywistości, w której aktywność  fizyczną często musimy  zastąpić aktywnością online.  Biblioteka szkolna podpowiada wam, gdzie możecie znaleźć ciekawe propozycje spędzenia wolnego czasu. Interesujące filmy, koncerty i inne wydarzenia kulturalne znajdziecie na stronie „Sztuka w czasach zarazy” na facebooku. Strona ta powstała z myślą o wszystkich ludziach, którzy nie potrafią żyć bez sztuki a którym obecna sytuacja szczególnie doskwiera. Strona ta stale jest wzbogacana o kolejne, ciekawe propozycje z najróżniejszych dziedzin sztuki. Zachęcamy do zapoznania się z w/w stroną.

2024 Rokiem Czesława Miłosza
17 kwietnia 2024
2024 Rokiem Czesława Miłosza
Niezwykłe kobiety – wielkie biografie.
04 marca 2024
Niezwykłe kobiety – wielkie biografie.
Książka na ferie
02 lutego 2024