Stypendia przyznano!

Dodano 04 grudnia 2015
Stypendia przyznano!

Miło nam poinformować, że nasza szkoła korzysta z Funduszu Stypendialnego IKEA FAMILY. Fundusz powstał przy współpracy firmy IKEA Retail i Fundacji Świętego Mikołaja w 2012 r. W okresie od marca do maja br. podczas akcji "Na rodzinę można liczyć", prowadzonej we wszystkich sklepach IKEA na terenie Polski gromadzone były środki na tegoroczny Fundusz. IKEA zachęcała swoich klientów do okazywania podczas dowolnych zakupów karty programu IKEA FAMILY, w zamian przekazując po 50 groszy od każdej transakcji na rzecz stypendiów dla uczniów w Polsce.

Nasza szkoła otrzymała 8.000,00  zł do dyspozycji na stypendia dla zdolnych i jednocześnie zaangażowanych społecznie uczniów. Wśród kandydatów komisja wyłoniła 4 stypendystów: Zuzannę Borowiak, Agnieszkę Książyk, Joannę Michalczyk i Bartosza Wyrzykiewicza.

Gratulujemy serdecznie naszym utalentowanym uczniom!!!