Projekt "ECO DECYZJE"

Dodano 25 lutego 2020
Projekt

Wydarzenie rozpoczęło wystąpienie i obejrzenie kilku krótkich Spotów ze strony naszesmieci.mos.gov.pl. Następnie uczniowie, którzy przemawiali na scenie, oddali głos Przewodniczącej Związku "SELEKT" w Czempiniu – Pani Dorocie Lew-Pilarskiej. Pani Pilarska przygotowała dla uczniów naszej szkoły wystąpienie na temat recyklingu.
Po wykładzie część teoretyczna spotkania dobiegła końca - wtedy dopiero młodzież mogła sprawdzić zdobytą wiedzę, czyli wziąć udział w konkursie segregowania odpadów i quizie o ochronie środowiska. Zabawa spotkała się z naprawdę dużym zaangażowaniem zebranych uczniów, czyli aż 22 klas.
W poniedziałek, 24 lutego, w auli odbyło się rozdanie nagród, które ufundowane zostały przez Związek "SELEKT" w Czempiniu. Pierwsze miejsce zajęła klasa 1b1, drugie klasa 3A, trzecie miejsce natomiast udało się zająć klasie 2G. Gratulacje!
Cieszymy się, że spotkanie okazało się sukcesem i mamy nadzieję, że zachęciliśmy uczniów naszej szkoły do zmienienia swoich postaw.
Nasza przygoda na Ziemi kiedyś się skończy, nie zapominajmy więc, że jesteśmy tutaj tylko gośćmi i zostawmy po sobie porządek.

Alicja Czaplicka, kl. 1B

Czytaj także

wykład w Wieży Ciśnień
14 lutego 2024
wykład w Wieży Ciśnień
I Turniej o E-sportowy Puchar Ligi Kolberga
01 czerwca 2017
I Turniej o E-sportowy Puchar Ligi Kolberga
Kolbergowicz Finalistą Olimpiady Języka Francuskiego !
07 lutego 2024
Kolbergowicz Finalistą Olimpiady Języka Francuskiego !