Podsumowaliśmy rok szkolny 2017/2018

Dodano 25 czerwca 2018
Podsumowaliśmy rok szkolny 2017/2018

Podczas piątkowej uroczystości, 22 czerwca br., podsumowaliśmy kolejny rok pracy. Pani Dyrektor Małgorzata Andersz zaprezentowała listę dydaktycznych dokonań – mogliśmy przypomnieć sobie o sukcesach, których byliśmy świadkami i uświadomić, że każdy z nas w minionych miesiącach odnosił zwycięstwa. Goście: Pan Maciej Kasprzak – Zastępca Burmistrza Miasta Kościana oraz Pan Marek Wyrzykiewicz - Przewodniczący Rady Rodziców  dziękowali za wytężoną pracę uczniom, profesorom i pracownikom szkoły oraz życzyli wspaniałych, bezpiecznych wakacji.

Gościem specjalnym tegorocznego zakończenia roku była Młodzież z Izraela oraz ich opiekunowie – grupa od kilku dni gości w Polsce w ramach wymiany młodzieży pomiędzy naszą szkołą a izraelską organizacją pozarządową I&EYE.

Po przemówieniach wręczone zostały nagrody – świadectwo z wyróżnieniem w bieżącym roku szkolnym uzyskało ponad 90 licealistów z klas pierwszych i drugich. Następnie Pani Dyrektor zaprezentowała decyzję kapituły honorowej nagrody PRZYJACIEL SZKOŁY – w tym roku tym zaszczytnym tytułem nagrodzony został Pan Marek Wyrzykiewicz.

Społeczność szkoły podziękowała także odchodzącej na emeryturę: Pani Helenie Kołackiej. Przemówienia i występ artystyczny ukazywały wielką wdzięczność nas wszystkich za oddaną pracę na rzecz Społeczności KOLBERGA.

Uroczystość zakończyła się wspaniałym występem artystycznym – chór szkolny oraz licealiści w bardzo bogatym i ciekawym repertuarze wprowadzili nas w wakacyjny nastrój. Gratulujemy i dziękujemy!

Przed nami czas wakacyjnego relaksu! Wszystkim życzymy podróży wspaniałych i bezpiecznych, wypoczynku na łonie natury, wśród zabytków lub z książką w dłoni.

Ponownie spotkamy się w szkolnej auli już 3 września!

PIĘKNYCH WAKACJI!

Wojciech Morawski

Zdjęcia: Robert Padurek

Stanisława Jankiewicz

Czytaj także

wykład w Wieży Ciśnień
14 lutego 2024
wykład w Wieży Ciśnień
I Turniej o E-sportowy Puchar Ligi Kolberga
01 czerwca 2017
I Turniej o E-sportowy Puchar Ligi Kolberga
Kolbergowicz Finalistą Olimpiady Języka Francuskiego !
07 lutego 2024
Kolbergowicz Finalistą Olimpiady Języka Francuskiego !