Pierwszoklasiści wspaniale się bawili

Dodano 21 września 2016
Pierwszoklasiści wspaniale się bawili

Uczniowie klas pierwszych wesoło, twórczo i kreatywnie spędzili środowe popołudnie 21 września br. Zgodnie ze szkolną tradycją Samorząd Uczniowski zorganizował turniej integracyjny.

Idea festynu oparta była na schemacie międzyklasowej rywalizacji. Każda klasa pierwsza przygotowywała reklamowy plakat, prezentowała układ taneczny oraz hymn grupy. Licealiści rozwiązywali quiz wiedzy o szkole, wykonywali zadania. Konkurencje dostarczyły wszystkim wielu pozytywnych emocji.  W klasyfikacji generalnej zwyciężyła klasa 1e.

Uczniom klas PIERWSZYCH gratulujemy kreatywności i artyzmu, a organizatorom - SAMORZĄDOWI UCZNIOWSKIEMU i wszystkim, którzy inicjatywę wspomagali - DZIĘKUJEMY!

Wojciech Morawski

Zdjęcia: Kinga Nowacka, klasa 2a

MAMY FINALISTĘ  XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
22 kwietnia 2024
MAMY FINALISTĘ XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
OKWB - etap diecezjalny
22 kwietnia 2024