O ubezpieczeniach wiedzą dużo

Dodano 14 kwietnia 2023
O ubezpieczeniach wiedzą dużo

Dnia 12.04.2023 w gabinecie pani dyrektor Małgorzaty Andersz odbyło się wręczenie nagród uczniom, którzy wzięli udział w II edycji Konkursu "Ubezpieczenia w naszym życiu". Zadanie licealistów polegało na przygotowaniu prezentacji multimedialnej na temat wybranego rodzaju ubezpieczeń. Komisja w składzie: pan Marek Szymkowiak z EMES Broker w Kościanie - organizator konkursu, pani dyrektor Małgorzata Andersz oraz pani pedagog Paulina Sadowska - Szymanowska wyłoniła zwycięzców: I miejsce zajął Olaf Rydzewski z klasy 3a, II miejsce zajęli Magdalena Olejnik z klasy 2a oraz Igor Napierkowski z klasy 3b. Poza tym wyróżnienia otrzymały: Patrycja Grochowa z klasy 2a, Marta Roszak z klasy 2c oraz Julia Stolarczyk i Julia Szymkowiak z klasy 3e.

Konkurs adresowany był do uczniów realizujących przedmiot podstawy przedsiębiorczości. Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci bonów podarunkowych. Warto zaznaczyć, że młodzież oprócz zgłębionej wiedzy na temat ubezpieczeń wykazała się w swoich pracach również kreatywnością, wieloaspektowym podejściem do omawianego tematu, często odwołując się też do własnych doświadczeń.

Dorota Motała