Mistrzynie w siatkówce!

Dodano 01 kwietnia 2022
Mistrzynie w siatkówce!

We wtorek 29.03.2022 roku reprezentacja naszej szkoły udała się do Leszna, gdzie odbyły się Mistrzostwa Rejonu Leszczyńskiego w piłce siatkowej dziewcząt. W rozgrywkach udział brały cztery zespoły z: Leszna, Rawicza, Gostynia oraz Kościana. Nasza szkoła wystąpiła w składzie: Maja Szczepaniak 2b, Ewelina Wawrzyniak 2c, Weronika Wojciechowska 1c, Dominika Miszkiewicz 2e, Magdalena Bajstok 3c1, Klara Maćkowska 1c, Zofia Świdzińska 1c, Wiktoria Przybyła 3a1, Anna Jankowska 3C. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. W pierwszym meczu nasza drużyna pokonała gospodarzy (2:0), aby następnie zmierzyć się z przeciwniczkami z Gostynia, z którymi po dobrym w naszym wykonaniu meczu wygrałyśmy (2:0) W ostatnim pojedynku z łatwością pokonałyśmy zespół z Rawicza (2:0). Tym samym, zapewniając sobie zwycięstwo oraz kwalifikacje do kolejnego etapu rozgrywek - półfinałów mistrzostw Wielkopolski.

Mateusz Skrzypczak

Życzenia Wielkanocne