Maturzyści Kolberga!

Dodano 27 maja 2022
Maturzyści Kolberga!

Nauka medycznych zawodów ma w Kościanie bogatą przeszłość. Akademia Kaliska, państwowa uczelnia działająca od 2004 roku wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Kościanie podejmie próbę uruchomienia i zorganizowania kierunku pielęgniarskiego

w Kościanie.

Pielęgniarek brakuje na rynku pracy. To atrakcyjny kierunek, po ukończeniu którego absolwenci z pewnością znajdą pracę.

Planowany kierunek będzie działał w ramach Wydziału Nauka o Zdrowiu. Będą to studia licencjackie 3 letnie lub 3,5 letnie.  Istnieje możliwość uruchomienia stacjonarnej lub zaocznej formy studiowania. Jeśli propozycja nauki na tym kierunku spotka się z zainteresowaniem to byłaby możliwość uruchomienia studiów od października 2022 roku.

Akademia Kaliska i Starostwo Powiatowe w Kościanie pragną wysądować jakie jest zainteresowanie kształceniem na kierunku pielęgniarstwo.

Wszystkich zainteresowanych nauką na tym kierunku prosimy o pilny kontakt i zgłoszenia w Wydziale Oświaty i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Kościanie pod numerem telefonu 65 512 74 33 wew. 23 lub na maila sylwiasalacka@powiatkoscian.pl

Czas na decyzję jest ograniczony. Na zgłoszenia czekamy do czwartku 2 czerwca 2022 roku. Ewentualna rekrutacja rozpocznie się od 1 lipca 2022 roku.

 

Zapraszamy. Od Państwa zainteresowania uzależnione są dalsze losy tej inicjatywy.

Starostwo Powiatowe w Kościanie

Czytaj także

wykład w Wieży Ciśnień
14 lutego 2024
wykład w Wieży Ciśnień
I Turniej o E-sportowy Puchar Ligi Kolberga
01 czerwca 2017
I Turniej o E-sportowy Puchar Ligi Kolberga
Kolbergowicz Finalistą Olimpiady Języka Francuskiego !
07 lutego 2024
Kolbergowicz Finalistą Olimpiady Języka Francuskiego !