Konkurs „Bądź EKO, działaj EKO”

Dodano 19 września 2017
Konkurs „Bądź EKO, działaj EKO”

Celem Konkursu jest edukacja i podnoszenie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży poprzez promowanie pozytywnych zachowań w zakresie ochrony środowiska i przyrody, jak i zwracanie uwagi na zagrożenia dla tych wspólnych dóbr występujące w otaczającym nas świecie.

Temat I edycji Konkursu brzmi: Walka ze smogiem.

Konkurs polega na wykonaniu przez uczniów liceów ogólnokształcących i szkół zawodowych rożnych typów – spotu reklamowego, związanego tematycznie z Konkursem, trwającego nie dłużej niż 2 minuty.

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest:

- samodzielne wykonanie pracy.

- złożenie w terminie do 20 października danego roku (decyduje data stempla pocztowego) pracy konkursowej wraz z Kartą uczestnika (załącznik nr 1) oraz oświadczeniem rodzica/opiekuna prawnego ucznia dotyczącym zakresu praw autorskich (załącznik nr 2).

Organizatorem konkursu jest Zarząd Województwa Wielkopolskiego.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie:

Uczniowie zainteresowani udziałem w konkursie proszeni są o kontakt z pedagogiem szkolnym p. Martą Bosy do 29 września 2017 r.

MAMY FINALISTĘ  XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
22 kwietnia 2024
MAMY FINALISTĘ XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
OKWB - etap diecezjalny
22 kwietnia 2024