KONKURS - ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

Dodano 14 sierpnia 2020
KONKURS - ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

Jak wiadomo Powstanie Warszawskie zostało nazwane "bojem o wolną Polskę". Żołnierze AK, członkowie Polskiej Armii Ludowej, Narodowych Sił Zbrojnych oraz nieliczni przedstawiciele Żydowskiej Organizacji Bojowej stanęli wspólnie do walki w obronie swojej ukochanej Warszawy. Młodzież z zaszczepionymi wartościami patriotycznymi ruszyła do walki.

Aby upamiętnić ten trudny czas Samorząd Uczniowski w związku z kolejną rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego organizuje konkurs, który polega na opisaniu losów jednego z powstańców po zakończeniu wojny, tego co robili w czasach PRL.

Prace należy wysyłać do dnia 10.09.2020 roku na maila: su-lo-koscian@wp.pl, z podpisanym imieniem i nazwiskiem oraz klasą.

Powodzenia!