Informacja nt. organizacji zajęć w czasie zimowej przerwy świątecznej (22.12.2014-6.01.2015)

Dodano 05 grudnia 2014

Szanowni Państwo,

Rodzice Uczniów, Opiekunowie i Uczniowie
I Liceum Ogólnokształcącego im. Oskara Kolberga w Kościanie

Informujemy, że Pani Minister Edukacji Narodowej Joanna Kluzik-Rostkowska skierowała do Państwa List dotyczący organizacji zajęć opiekuńczo-wychowawczych w okresie zimowej przerwy świątecznej.

LIST MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ PANI JOANNY KLUZIK-ROSTKOWSKIEJ

Jednocześnie zawiadamiamy, że w dniach 2 i 5 stycznia 2014 roku istnieje możliwość organizacji zajęć dla Naszych Uczniów. Jeżeli zachodzi potrzeba zorganizowania zajeć opiekuńczo-wychowawczych w dniach 2 i 5 stycznia oraz podczas zimowej przerwy świątecznej, prosimy o przekazanie pisemnej informacji do Kancelarii Uczniowskiej (znajdującej się na I piętrze, obok auli) do dnia 18 grudnia br.

Z poważaniem,

Dyrekcja I Liceum Ogólnokształcącego im. Oskara Kolberga w Kościanie