IV edycja Akademii Twórczego Gimnazjalisty

Dodano 06 grudnia 2017
IV edycja Akademii Twórczego Gimnazjalisty

Z wielką radością chcielibyśmy zaprosić uczniów klas III gimnazjum do udziału w IV edycji projektu edukacyjnego pt. „Akademia Twórczego Gimnazjalisty” – KOŚCI ZOSTAŁY RZUCONE – PODEJMIJ TWÓRCZE WYZWANIE. Projekt, który w zeszłym roku szkolnym został bardzo przychylnie przyjęty, ma również w tym roku zachęcać uczniów do nieszablonowego spojrzenia na szkołę i edukację. Motywem przewodnim projektu będzie Kostka Rubika, jako gra edukacyjna wymagająca logicznego myślenia, jak i pobudzająca kreatywność. Zajęcia będą odbywały się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Oskara Kolberga w Kościanie. W roku szkolnym 2017/2018 zaplanowaliśmy 5 spotkań.

Zainteresowani uczniowie, którzy zostaną zakwalifikowani do projektu (kryterium kwalifikacji będzie list motywacyjny kandydatki/kandydata oraz karta zgłoszeniowa zawierająca informacje m.in. na temat pasji gimnazjalistki/gimnazjalisty, dotychczasowych osiągnięć i sukcesów edukacyjnych), będą mieli możliwość uczestniczenia w  5 blokach tematycznych:przyrodniczym, matematyczno-informatycznym, humanistycznym, psychologicznym i lingwistycznym.

ZGŁOSZENIA DO 11 GRUDNIA!

SZACZEGÓŁY W ZAŁĄCZENIU. ZAPRASZAMY!

Zajęcia humanistyczne
18 czerwca 2018