Debaty pokazowe w Czempiniu

Dodano 08 czerwca 2022
Debaty pokazowe w Czempiniu

Na widowni zasiedli uczniowie tamtejszych klas ósmych. Drużyna propozycji składająca się z uczniów klas 1c i 1f (Tobiasz Dobraś, Adrianna Zapłata, Cezary Wojciak, Patryk Cwynar) stoczyła niesamowicie wyrównaną i emocjonująca debatę z drużyną opozycji, w skład której wchodziły uczennice klas 1c i 3c1 (Alicja Mocek, Michalina Duszak, Wiktoria Biała, Wiktoria Siejek). Ostatecznie z niewielką przewagą wygrała strona opozycji. Marszałkiem debaty była Katarzyna Kicińska, natomiast sędziami - Agnieszka Olejnik oraz Katarzyna Kicińska. Oprócz dobrej zabawy wyjazd do Czempinia był szansą na promocję naszej szkoły oraz możliwością do zebrania nowych doświadczeń. Za opiekę nad grupą dziękujemy pani Alicji Walczak.

Michalina Duszak, kl. 3c1

Śladami średniowiecza