DZIEŃ INTEGRACJI KLAS PIERWSZYCH

Dodano 29 września 2018
DZIEŃ INTEGRACJI KLAS PIERWSZYCH

Podobnie jak w latach minionych Samorząd Uczniowski zorganozował turniej klas pierwszych. Podczas wykonywania konkurencji manualnych, artystycznych, naukowych i sportowych Uczennice i Uczniowie zaprezentowali różnorodne talenty. Dzień upłynął na barwnej zabawie: twórczej, kreatywnej i niezwykle pomysłowej. W klasyfikacji generalnej zwyciężyła klasa 1g, ale wszystkie klasy zasłużyły na ogromne brawa!

Podczas turnieju można było podziwiać różne pokazy artystyczne oraz posłuchać szkolnego zespołu "TWOJA BYŁA" (który obchodził rocznicę istnienia!).

Uczniom klas PIERWSZYCH gratulujemy kreatywności i artyzmu, a organizatorom - Martynie Pawlak - PRZEWODNICZĄCEJ SU oraz członkom SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO i wszystkim, którzy inicjatywę wspomagali - DZIĘKUJEMY!

Wojciech Morawski

Zdjęcia: Patrycja Ganczarek

(PRZEDSTAWICIELE KLAS I, którzy chcieliby otrzymać dodatkowy pakiet zdjęć, proszeni są o kontakt z Patrycją Ganczarek z kl. 3c)