DRZWI OTWARTE 2019 - fotoreportaż

Dodano 31 marca 2019
DRZWI OTWARTE 2019 - fotoreportaż

Kolejny raz, zgodnie z tradycją, społeczność KOLBERGA zaprosiła Kandydatki i Kandydatów, ich Rodziców i Przyjaciół do naszego liceum. Spotkanie rozpoczęło krótkie spotkanie w auli, podczas którego zaprezentowano ofertę szkoły a licealistki i  licealiści ukazali swoje talenty – muzyczne i taneczne.

Po odwiedzinach w auli uczniowie zaprosili gości na spacer po szkole. Przewodnicy zaprowadzili do sal, w których licealiści  wraz z profesorami prezentowali codzienne działania, tradycje, wspominali o osiągnięciach, odpowiadali na wszystkie pytania. Dużo działo się na szkolnym boisku, w sali gimnastycznej, w sali konferencyjnej - gdzie odbywały się debaty oksfordzkie a także na korytarzach.

Każdy gość mógł posilić się w KOLBERG CAFE, gdzie serwowano pyszny placek oraz kawę i herbatę.

Do zobaczenia już wkrótce w KOLBERGU!

Zdjęcia: Patrycja Ganczarek, kl. 3c

Śladami średniowiecza