Brązowy Medal dla Kolbergowicza!

Dodano 06 września 2021
Brązowy Medal dla Kolbergowicza!

Dawid Bugajewski, uczeń klasy IIIa1 o profilu matematyczno-fizycznym, zdobył brązowy medal w XLIII Konkursie Prac Uczniowskich z Matematyki organizowanym przez Polskie Towarzystwo Matematyczne i redakcję czasopisma naukowego Delta.

W czerwcu 2021r. Dawid został zakwalifikowany się do finału konkursu za pracę: „Wybrane zagadnienia teorii szeregów formalnych”. 3 września 2021 odbył się finał, podczas którego uczestnicy prezentowali swoje prace i odpowiadali na pytania komisji konkursowej. W przedstawionych pracach należało zaprezentować samodzielne matematyczne dokonania pisząc pracę o charakterze badawczym. Bardzo często laureaci konkursu zostają w przyszłości wybitnymi naukowcami.

Więcej informacji, a także prezentację Dawida, można znaleźć na stronie:

Dawidowi, który po raz kolejny został nagrodzony za swoje naukowe dokonania serdecznie gratulujemy!

Anna Kwaśniewska

nauczyciel matematyki

MAMY FINALISTĘ  XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
22 kwietnia 2024
MAMY FINALISTĘ XLVII Olimpiady Języka Francuskiego!
OKWB - etap diecezjalny
22 kwietnia 2024